HİZMET ALANIMIZ

MURAT MARİNE & MURAT GEMİCİLİK

GEMİ YAPIMI

Teknik ekibimizin yıllardır başarılı çalışmaları neticesinde edindiğimiz tecrübelerle bakım ve onarım konusunda iddialı bir konuma gelmiştir.
Ekibimiz rutin gemi tamir-bakımlarından full gemi overhauluna kadar her boyutta bakım-onarım-tamir işlerini başarıyla sürdürmektedir.

GEMİ TADİLATI

Yeni imalat ve bakımdaki gemilerin ana motor ve yardımcı makine montajları,dümen sistemi,pompa, vinç, ırgat ve diğer mekanik ekipman montajları; bu alandaki profesyonel ekibimizle tersanemizde yapılmaktadır.

PANEL

Yükseltilmiş döşeme sistemlerinde gelişen teknoloji ile değişen bina standartlarında önem kazanan yük dayanımı ve yangın dayanımına yönelik tasarlanan panellerdir. Yeni nesil binalarda hızlı ve maliyetsiz müdahale imkanı sağlaması yanında uzun ömürlü kullanımı ile kalite avantaj dengesi ile tercih edilmektedir.

BOYAMA

Yeni imalat ve bakıma alınan gemilerin boyama işleri, kendi bünyemizdeki ekibimiz ve zengin ekipman donanımıyla tersanemiz hizmetleri içinde sunulmaktadır.

İZOLASYON

İzolasyon, herhangi bir yalıtım malzemesi ile ortamdan dışarı ya da dışarıdan ortama doğru gerçekleşen enerji akışının indirgenmesidir.

MOBİLYA TASARIMI

Halk arasında sunta (suni tahta) olarak bilinen yonga levha, genellikle lignoselülozik (selüloz içeren odunumsu) hammaddeden elde edilen yonga veya küçük parçacıkların sentetik bir reçine ile birleştirilmedir.

56

ÇALIŞILAN FİRMALAR

360

TAMAMLANAN PROJELER

89

KALİTELİ HİZMET

42

UYGUN FİYATLAR

Visits: 1702