ŞİRKETİMİZ

Biz ne yapıyoruz?

Kurulduğumuz ilk günden itibaren gelişmeyi,büyümeyi ve paylaşmayı temel ilke olarak benimsemek, sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü, faaliyet gösterdiği tersane sektöründe, elde ettiği konumu çok daha üst seviyelere taşımak, sunduğu hizmet ve servislerle örnek olmak, sektörde lider firma konumuna yerleşmek.

Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak, katılımcı, adil ve demokratik bir yönetimle, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahip olmak, huzurlu bir çalışma ortamı oluşturarak, takım ruhunu desteklemek, çalışanlar arası sinerjiyi yaratmak ve arttırmak, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ise görevimizdir.Ürün ve hizmetlerimizi en doğru şekilde sunmak, müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak,Saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak, Sonuca odaklanarak, ürün ve hizmette kaliteden asla ödün vermemek..

DÜNYADA VE TÜRKİYEDE GEMİ SANAYİİNİN ÖNEMİ

Uluslararası ticarette yüklerin % 95’lere ulaşan bölümünün denizyolu ile taşınıyor olması, bu taşımanın aracı olan gemiye ve zaman içinde ekonomik ve teknolojik eskimenin yanısıra fiziksel olarak da yıpranan geminin “yenilenme” faaaliyetlerinin tümünü kapsayan gemi sanayiiye önem kazandırmaktadır.Bu konuda Murat Gemi firması olarak yaptığımız projeleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

GEMİ BAKIMI VE TADİLATI

   Teknik ekibimizin yıllardır başarılı çalışmaları neticesinde edindiğimiz tecrübelerle bakım ve onarım konusunda iddialı bir konuma gelmiştir. Ekibimiz rutin gemi tamir-bakımlarından full gemi overhauluna kadar her boyutta bakım-onarım-tamir işlerini başarıyla sürdürmektedir. Sunduğumuz hizmetler: -Karada gemi tamiri & inşaa hizmetleri. -Kızaklama yapılıp boy verilmesi, genişlik ve derinlik verilmesi. -Her türlü ana makine, jeneratör montajı, overhaul ve teknik bakımı. -Her türlü gemi metal işleri. -Gemi kaynak işlemleri. -Çelik saç işlemleri ve saç değişimi

TASARIM VE PROJELENDİRME

Müşteri isteği doğrultusunda balık avcı gemisi, yolcu gemisi ve hizmet amaçlı teknelerin kullanım amacına göre tasarlanıp projelendirilmesi ve onaylanması firmamız tarafından yapılmaktadır. Tersanemizin dizayn departmanında devam eden hizmetler; -Gemilerin modellenmesi -Üretime verilebilmesi için nesting,workshop,detaylı parça listelerinin hazırlanması -Tüm mahallerin lay-out çizimlerinin yapılması -Tüm teçhiz resimlerinin en ufak ayrıntısına kadar hazırlanıp üretime verilmesi -Denize iniş hesaplarının yapılması

Panel ve izolasyon döşemede bir numara!

Amacımız kaliteli ve kalıcı ürünlerle, sektördeki en iyi hizmeti vermek, şirketimizin genel politikasını oluşturmaktadır. Bu anlayışın bir sonucu olarak, bugün projelerimizin kalitesi, malzemelerimizin dayanıklılığı ve doğallığı dünya standartlarına ulaşmıştır.


Partners